SERVİSLER

ÖNEMLİ NOT : Lütfen rezervasyon e-postanızı gönderirken tam adınızı, e-posta adresinizi, iletişim numaranızı, cinsiyetinizi ve ziyaret etmek istediğiniz misafir sayısını belirtmeyi unutmayınız.

SELF SERVİS

Kendinizi Cağaloğlu Hamamı'nın 16 sütunlu göbek taşında özel şampuanlar, saç kremleri, vücut losyonları ve egzotik kokulara sahip zeytinyağlı Ayvalık sabunlarıyla yenileyin. Bu keyifli anlar son bulduğunda ise enerjinize Türk çayı, ev yapımı şerbet ve Türk lokumu ile yeniden kavuşun.

İSTANBUL RÜYASI

300 yılı aşkın bir süredir hizmet veren Cağaloğlu Hamamı, size rüya gibi bir deneyim sunmayı vaat ediyor. 15 dakikalık size özel, sıcak oda dinlenmesi ardından gelen 10 dakikalık kese ve sonrasında 20 dakikalık köpük banyosu ile Eski İstanbul’un keyfini yeniden yaşayın. Bu rahatlatıcı ritüelin sonunda sizi bekleyen Türk çayı, ev yapımı şerbet ve Türk lokumu ile İstanbul’daki gezinize yenilenmiş ve enerjik bir biçimde devam edebilirsiniz.

TEPEDEN TIRNAĞA

Eğer bir an için hayata mola verip kendinizi yenilemeye ihtiyacınız varsa, bu ritüel tam da size göre! 15 dakikalık sıcak oda dinlenmesinden sonra, 10 dakikalık kese ile arınabilir, hemen arkasından 35 dakika süren köpük banyosuyla rahatlayabilirsiniz. Bu muhteşem köpük masajı ayaklarınızdan başlayacak, boynunuza ve başınıza ulaşacak ve sonunda tüm vücudunuzu canlandıracaktır. Baştan aşağıya yenilemenin son adımı elbette ki bu doyumsuz ritüelin sonunda değerli misafirlerimize sunulacak olan Türk çayı, ev yapımı şerbet ve lokum.

CAĞALOĞLU HAMAMI

Geleneksel Türk hamamı ritüelini Doğuya özgü bir deneyimle birleştiren Cağaloğlu Hamam seçeneği çok özel bir hizmettir ve misafirlerimize yeni bir masaj deneyimi sunar. 15 dakikalık sıcak oda dinlenmesinden sonra Türk hamam ritüeli artık bir klasik sayılan kese ve 20 dakikalık köpük masajı ile son bulur. Hemen ardından Türk hamamının soğuk bölümünde ayaklarınız ıhlamur yağının 15 dakikalık masajı ile rahatlarken siz Türk çayı, ev yapımı şerbet, kuruyemiş ve lokumların tadına bakabilirsiniz.

LÜKS OSMANLI SERVİSİ

Lüks Osmanlı Servisi, size baştan sona bir Osmanlı deneyimini sunmaya hazırlanıyor. 15 dakikalık sıcak oda dinlenmesinin ardından 10 dakikalık kese ve 30 dakikalık köpük masajı ile başlayın. Ihlamur yağı ile yapılan 45 dakikalık aromaterapi masajı sonunda Osmanlı sarayının misafirperverliğini ve nezaketini Türk çayı, ev yapımı şerbet, lokum, aperatif ve meyve ikramlarıyla deneyimleyebilirsiniz.

1. SULTAN MAHMUT

Sultan Mahmut tarafından yaptırılan Cağaloğlu Hamamı, padişahlara layık bir hizmetle I.Mahmut’un adını onurlandıran bir paket sunuyor. 15 dakikalık sıcak oda dinlenmesinin ardından iki kişi tarafından yapılacak olan toplamda 45 dakikalık kese ve köpük masajı geliyor. Daha sonra size özel odanızda 15 dakikalık ayak masajının keyfine varırken bir yandan da tam bir yenilenme vaat eden kolajen yüz maskesi tedavisi ile cildinizi canlandırabilirsiniz. Bu ritüelin ise padişahlara yaraşır bir deneyim ve hizmet sunan 45 dakikalık bir aromaterapi masajı ile son buluyor.

GELİN HAMAMI

     Osmanlı dönemine ait bir gelenek olan gelin hamamı, birçok gelin adayı tarafından sıkça tercih edilmektedir. Özellikle son yıllarda farklı konseptlerle birleşen gelin hamamı etkinliği, hem gelin hem de davetliler için unutulmaz anlar yaratmaya yardımcı olmuştur. Bu geleneği sürdürmek ve sevdiklerinizle birlikte harika bir gün geçirmek için bir gelin hamamını deneyimlemeyi düşünebilirsiniz.

 

    Düğünüzden önce cildinizi olduğu kadar zihninizi de rahatlatmanız ve dinlendirmeniz gerekecektir. Bu özel güne hem fiziksel hem de zihinsel olarak hazırlanmanızı sağlayacak en uygun yerlerden biri de Türk hamamlarıdır. Cağaloğlu Hamamı'nın özel müzisyenleri ile bu sıcak ortamda sevdiklerinizle dans ederek eğlenebilir, fotoğraflarla bu unutulmaz anları ölümsüzleştirebilirsiniz.

© 2018 by Cağaloğlu Hamamı, 1741

  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon